Areas of Expertise

  • IT - Database Administration
  • IT - DataWarehouse & BusinessIntelligence

  • IT - Architecture
  • IT - Application Support
  • IT - Design (Graphics)

  • IT - System / Network Administration
  • IT - Management / Project Management
  • IT - Quality Assurance / Testing

  • IT - Business Analysis
  • IT - Consultancy
  • Telecom Engineering

  • IT - Hardware
  • IT - Marketing
  • IT - Sales

  • IT - Business Development
  • Automation
  • Finance

  • Human Resources
  • IT - Audit / Security
  • Office management / Administration

  • IT - Management / Executive Management
  • IT - Team Leading / Coordination
  • IT - SAP Consultancy/Development

Open Jobs

C# Developer

Clientul nostru este o institutie financiara nebancara tanara care ofera solutii de creditare dedicate persoanelor fizice. Sunt prezenti in Romania din 2013 si continua sa se dezvolte prin curaj, inovatie si perfectionare continua. Iti doresc in echipa lor persoane care au potential si care isi doresc sa avanseze pe plan profesional.

Cerinte:

- Cunoasterea tehnologiilor: .NET, C#, WinForms, WebForms, HTML, CSS, Javascript, EntityFramework, WebAPI, Servicii SOAP, SQL Server, Visual Studio, OOD, OOP;
- Capacitate de a intelege si implementa fluxuri si procese diverse;
- Cunostinte de proiectare si interogare a bazelor de date relationale. (MS SQL SERVER 2008R2/2012);
- Reprezinta avantaj experienta in dezvoltarea aplicatiilor n-tire;
- Constituie un avantaj experienta in programarea sistemelor de tip ERP si/sau CRM;
- Abilitati de lucru in echipa.

Responsabilitati:

-Dezvolta si implementeaza module si aplicatii noi de tip ERP in cadrul companiei (solutie ERP custom);
-Evalueaza si recomanda modificari la cerintele actuale si viitoare ale sistemului ERP pentru a satisface nevoile de organizare;
-Asigura dezvoltarea de noi sectiuni si imbunatatirea sectiunilor existente utilizand cele mai eficiente tehnologii in cadrul aplicatiei interne de creditare;
-Proiecteaza scheme logice si diagrame pentru structurarea proiectului in secvente logice;
-Intretine si testeaza programele dezvoltate;
-Participa la sedintele de analiza ale departamentului dezvoltare in vedere identificarii solutiilor optime.

Beneficii:

-Transport asigurat;
-Abonament servicii medicale;
-Cultura organizationala orientata catre profesionalism si performanta;
-Colectiv dinamic si motivat;
-Posibilitatea de afirmare.